Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/powerkrosno/kpb-development.pl/public_html/wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

O inwestycji

Kamienica NOVA to nasza nowa inwestycja, która zlokalizowana będzie w ścisłe centrum miasta w obrębie krośnieńskiej starówki. Budynek mieszkalno-usługowy położony w samym centrum Krosna przy ulicy Sienkiewicza i Spółdzielczej – nowy, elegancki budynek wspaniale wpisujący się w architekturę klasyczną, którą doskonale połączy z aktualnymi trendami architektonicznymi. Nowoczesna bryła budynku, wykończona szlachetnymi materiałami, dostosowana będzie do zabytkowej części miasta i sąsiedniej zabudowy.

Zalety inwestycji

Wyjątkowa lokalizacja

Nowe mieszkania na starym mieście

Wysoki standard

Apartamenty mieszkalne i lokale komercyjne dla wymagających

Hala grażowa

Parking w kondygnacji podziemnej

Lokale usługowe

Prestiżowe lokale na parterze

Kamienica NOVA - Apartamenty Stare Miasto

Dlaczego warto!

Nowa inwestycja w Krośnie – ścisłe centrum miasta. Budynek mieszkalno-usługowy położony w samym centrum Krosna przy ulicy Sienkiewicza i Spółdzielczej – nowy, elegancki budynek wspaniale wpisujący się w architekturę klasyczną, którą doskonale połączy z aktualnymi trendami architektonicznymi. Nowoczesna bryła budynku, wykończona szlachetnymi materiałami, dostosowana będzie do zabytkowej części miasta i sąsiedniej zabudowy.

 
Budynek posiadał będzie  trzy kondygnacje i poddasze użytkowe. Na parterze budynku usytuowane będą lokale usługowe, z możliwością przystosowania ich na funkcje gastronomiczne, handlowe oraz  biura. Na kolejnych dwóch kondygnacjach zaprojektowanych zostało 14 lokali. Na poddaszu budynku zaprojektowano 2 lokale apartamentowe z przestronnymi tarasami.  Kondygnacje podziemną stanowić będzie hala garażowa z miejscami postojowymi. Budynek wyposażony będzie w windę osobową, zapewniającą komfort i dogodne korzystanie ze wszystkich kondygnacji budynku.   Realizacja budynku przebiegać będzie w 2 etapach. W pierwszej kolejności wykonane będą prace związane z robotami rozbiórkowymi istniejącego budynku wraz z przełożeniem sieci zlokalizowanej na działce.   W III kwartale 2019 r. planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową nowej kamienicy. Przewidywany termin ukończenia inwestycji: 2021 r.
białe logo litery aktualne

Adres:

38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25, piętro II, pokój 205

Kontakt z nami

Wrócimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe

logo_development_basic-white

Copyright 2017

KPB-Development Sp. z o.o.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wdrożenie:

logo-landcomm-black_500-prz