Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/powerkrosno/kpb-development.pl/public_html/wp-content/plugins/fresh-custom-code/bootstrap/pluginClass.php on line 116

Profil działalności

Co robimy

Działalność firmy „KPB-Development” Sp. z o.o. związana jest z procesem realizacji inwestycji budowlanych w branży deweloperskiej. Wznosimy budynki apartamentowe, osiedla mieszkań i domów oraz budynki komercyjne z przeznaczeniem na sprzedaż i wynajem. Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami. Spółka KPB - Development koncentruje swoją działalność głownie na terenie dawnego województwa krośnieńskiego, gdzie zbudowała silną pozycję jako deweloper i partner biznesowy. Swoją pozycję rynkową zawdzięczamy oryginalnym projektom architektonicznym i aranżacjom przestrzeni, które cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych, kreatywność i profesjonalizm. „KPB-Development” Sp. z o.o. jest uznaną firmą w regionie zajmującą się budową mieszkań na krośnieńskim i okolicznym rynku nieruchomości praktycznie we wszystkich jego segmentach. Ważną część oferty stanowią osiedla mieszkaniowe łączące wysoką jakość, atrakcyjność lokalizacji oraz niską cenę. Firma współpracuje z KPB-Budownictwo Sp. z o.o., które jest wykonawcą oferowanych przez nas mieszkań.

Przedmiot działalności: Budownictwo ogólne i inżynieria lądowa. Wykonywanie instalacji budowlanych. Wykonywanie robót budowlanych i wykończeniowych. Zagospodarowanie i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Wynajem nieruchomości na własny rachunek. Obsługa nieruchomości na zlecenie. Mieszkania, apartamenty i domy oferowane przez „KPB-Development” Sp. z o.o. projektowane są tak, by zaspokoić potrzeby zarówno szerokiej rzeszy klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę – jak i klientów o znacznie wyższych możliwościach finansowych wymagających przede wszystkim najwyższej jakości i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. "KPB-Development" Sp. z o. o. zapewnia Państwu kompleksowe załatwienie wszelkich formalności związanych z oddaniem osiedla do zamieszkania. Nie pozostawimy także Państwa samym sobie po zakończeniu inwestycji. Gwarantujemy zachowanie ciągłości w zarządzaniu nieruchomością – organizujemy Wspólnotę Mieszkaniową, załatwiamy wszelkie formalności niezbędne do jej powstania. Posiadamy również atrakcyjną ofertę zarządzania skierowaną do funkcjonujących już Wspólnot Mieszkaniowych.

białe logo litery aktualne

Adres:

38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25, piętro II, pokój 205

Kontakt z nami

Wrócimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe

logo_development_basic-white

Copyright 2017

KPB-Development Sp. z o.o.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wdrożenie:

logo-landcomm-black_500-prz