Historia

Zmieniamy oblicze Krosna

Firma „KPB-Development” Sp. z o. o. została powołana przez Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. w 2002 roku w celu prowadzenia działalności deweloperskiej w segmencie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego.

Pierwszą inwestycją przeprowadzoną przez KPB-Development była budowa obiektu biurowego w Krośnie przy ul. Lewakowskiego 23. Budynek został oddany do użytku w 2003 roku i od początku funkcjonuje jako siedziba banków (wcześniej Kredyt Banku, obecnie Banku Zachodniego WBK S.A.)

Kolejnym inwestycyjnym sukcesem jest zrealizowany przez nas wielorodzinny budynek mieszkalny, znajdujący się przy ulicy Żwirki i Wigury w Krośnie. Obiekt charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i nowatorskimi na ówczesny czas rozwiązaniami zarówno architektonicznymi jak i wykonawczymi.

Końcem 2008 roku rozpoczęliśmy budowę nowego osiedla mieszkaniowego w Jaśle pod nazwą "Słoneczna Kotlina". Inwestycja ta była dużym przedsięwzięciem deweleperskim. Jest to pierwsza i jedyna jak dotąd zrealizowana inwestycja deweloperska w Jaśle.

 

"Osiedle Parkowe" w Krośnie to nasz kolejny sukces inwestycyjny, który jest przykładem unikalnych rozwiązań projketowych i wykonawczych. Realizację rozpoczęliśmy w 2011 roku. Ogółem w skład osiedla wchodzi sześć jednoklatkowych, 4-ro kondygnacyjnych bloków.

Naszym najnowszym projketem deweloperskim jest budowa Domów szeregowych przy ulicy Lenarta w Krośnie. Budowa została rozpoczęta początkiem 2016 roku. Inwestycja składa się z 7 odrębnych domów jednorodzinnych, tworzących kameralną zabudowę szeregową.

Bezpośrednia bliskość centrum miasta, zacisze II linii zabudowy, przyjemna architektura, przemyślana i sprawdzona ergonomia pomieszczeń czy niezastąpiony urok domowego kominka, to tylko niektóre atuty, które stanowią o wyjątkowości tej inwestycji.

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszym klientom od 2008 roku oferujemy usługę profesjonalnego zarządzania nieruchomościami.

Posiadamy licencję zarządcy nieruchomości nr 12632 nadaną w 2002 roku przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast

Oferta zarządzania nieruchomościami >>

Nasza historia to ciągły rozwój i doskonalnie aby coraz lepiej zaspokojać Państwa potrzeby.

 

 

białe logo litery aktualne

Numer Telefonu:

13 43 627 11 wew. 220

Adres:

38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25, piętro I, pokój 105

Kontakt z nami

Wrócimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe

logo_development_basic-white

Copyright 2017

KPB-Development Sp. z o.o.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wdrożenie:

logo-landcomm-black_500-prz