Domy Krosno, domy szeregowe, jednorodzinne, nowe mieszkania Krosno


wszystkie mieszkania zostały już sprzedane

 

„Słoneczna Kotlina” to:

Wyprzedaż mieszkań w Jaśle

Atrakcyjna lokalizacja

Funkcjonalna koncepcja architektoniczna

Zróżnicowana oferta

Energooszczędność i nowoczesność

Niski czynsz

Bezpieczeństwo

Pewny „dach na głową”

 

Panorama budynków mieszkalnych na osiedlu Słoneczna Kotlina w Jaśle

 

”Słoneczna Kotlina” to nowe, kameralne, nowoczesne i w eleganckim stylu osiedle mieszkaniowe w Jaśle. Oferowane mieszkania są nie tylko wygodne i przestronne, ale co najważniejsze energooszczędne i w atrakcyjnej cenie.

„Słoneczna Kotlina” jest możliwie najlepszą wypadkową wielu elementów: począwszy od wyboru lokalizacji, przez koncepcję architektoniczną na standardzie i jakości wykonania kończąc.


Lokalizacja i otoczenie

 

Osiedle usytuowane jest na lekkim wzniesieniu. Dzięki temu mieszkania są nasłonecznione przez cały dzień, a z okien i balkonów rozpościera się malowniczy krajobraz na okolice Jasła i Beskid Niski.

Budynki posadowione są w drugiej linii zabudowy od ulicy Lwowskiej, więc mieszkańcy mają zapewniony komfort, ciszę i spokój, z dala od ruchu ulicznego i zgiełku miasta. W pobliżu znajdują się rekreacyjne tereny zielone.

Niedaleko zlokalizowany jest Szpital Specjalistyczny, po drugiej stronie ulicy Lwowskiej funkcjonuje supermarket Kaufland. Powyżej osiedla mieści się siedziba Podkarpackiej Szkoły Wyższej.

Lokalizacja osiedla przy ulicy Lwowskiej w Jaśle, zapewnia łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury. Wygodną komunikację zapewniają również drogi dojazdowe oraz place parkingowe.

W pobliżu znajdują się główne ciągi komunikacyjne (obwodnica Przemyśl - Nowy Sącz, droga do Krosna i Rzeszowa, droga w kierunku Krakowa), co zapewnia dogodny i szybki dojazd do osiedla zarówno z centrum miasta, jak i pobliskich osiedli mieszkaniowych.

 

Zobacz na mapie >>


Koncepcja architektoniczna


Wyróżnikiem osiedla jest kameralna, niska zabudowa – stwarzająca wrażenie przebywania na osiedlu domów jednorodzinnych.

Budynki posiadają funkcjonalną architekturę, o przyjemnej kolorystyce elewacji z gustowanie dobranymi detalami.

Architektoniczna wizualizacja osiedla mieszkaniowego Słoneczna Kotlina Jasło

Osiedle „Słoneczna Kotlina” w Jaśle zaprojektowane zostało jako kompleks budynków wielorodzinnych w układzie cztero, dwu i jedno-klatkowych obiektów.

Projekt przygotowany przez architekta Wojciecha Krukierka , daje duże możliwości aranżacji wnętrz.

 

Przykład aranżacji wnętrz 3D Słoneczna Kotlina JasłoPrzykład aranżacji wnętrz 3D Słoneczna Kotlina JasłoPrzykład aranżacji wnętrz 3D Słoneczna Kotlina Jasło

 

Oferta

 

Wybierz mieszkanie >>

Przykładowe mieszkanie na osiedlu Słoneczna Kotlina w Jaśle

Oferta mieszkań i lokali na osiedlu "Słoneczna Kotlina" skierowana jest do szerokiej grupy klientów. Projekt obejmuje zarówno kawalerki jak i większe lokale dla całych rodzin. Ponad połowa oferty to najpopularniejsze dwu i trzypokojowe lokale o komfortowych rozkładach i zróżnicowanych metrażach. Mieszkania posiadają powierzchnię od 34 do 62 m2. Istnieje również możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą lokali mieszkalnych uzyskując większe metraże.


Większość mieszkań ma dwa balkony, po obu stronach mieszkania lub loggię o powierzchni około 10 m2. Do mieszkań przynależne są komórki lokatorskie, zlokalizowane w tym samym segmencie.

Możliwy jest również zakup lub wynajem mieszkań na parterze, które posiadają niezależne wejścia z przedsionkiem (nie przez klatkę schodową). Możliwość wykorzystania jako lokal pod działalność.

 

 

Zobacz ofertę lokali na parterze i wybierz najlepszą opcją dla siebie >>

 

 

 

 

 

 

 

Nowość!  W ofercie mieszkania z ogródkiem >>

 

Mieszkanie z ogródkiem


Energooszczędność i nowoczesność


Mieszkania są „słoneczne” (usytuowanie od strony południowej). Ściany budynków wykonane są z wysokiej klasy bloczków silikatowych (silikaty), które są trwałe, bardzo dobrze akumulują ciepło i zapewniają izolację akustyczną. Zastosowane są ponadstandardowe rozwiązania techniczne oraz atestowane materiały budowlane posiadające certyfikaty jakości, które przedkładają się na ekonomię grzewczą.


Niski czynsz oraz realna możliwość współdecydowania

 

Mieszkańcy Słonecznej Kotliny wspólnie zarządzają osiedlem w ramach wspólnoty mieszkaniowej.
Każdy właściciel nabytego mieszkania posiada do niego pełne prawo, jak i udział w częściach nieruchomości wspólnych oraz gruncie (potwierdzone aktem notarialnym).

We wspólnocie mieszkaniowej każdy właściciel może decydować o sposobie zarządzania, wysokości czynszu, obsłudze nieruchomości, czyli będzie miał bezpośredni wpływ na wysokość ponoszonych wspólnie opłat.

Bardzo ważną rzeczą jest również możliwość wglądu do wszystkich dokumentów wspólnoty, przez co każdy właściciel będzie miał pełna kontrolę nad finansami i wydatkami wspólnoty.

Miesięczne opłaty wnoszone są do wspólnoty mieszkaniowej w ramach których pokrywane są koszty eksploatacyjne i opłaty z tytułu utrzymania części wspólnej.

Mieszkania posiadają indywidualne opomiarowanie zużytych mediów, co pozwoli na pełne kontrolowanie wydatków związanych z eksploatacją mieszkań i dokładne rozliczenie kosztów eksploatacji.


Bezpieczeństwo


Wieczorem i w nocy całe osiedle wraz z otoczeniem oświetlone jest estetycznymi latarniami. Zamontowane okna i antywłamaniowe drzwi wejściowe wraz z systemem zamków spełniają nowoczesne normy zabezpieczeń.

 

Nocne oświetlenie słonecznej kotlinyWideodomofony


Pewny "dach nad głową"

Wysoką jakość i techniczne standardy wykonania gwarantuje Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA >>, które jest Generalnym Wykonawcą „Słonecznej Kotliny”.

 

 

logo KPB SA

 

 


Inwestycja realizowana jest w pięciu etapach:


Etap I - budowa budynku nr 2 (segmenty B, C, D, E) - budynek ukończony i oddany do użytkowania


Etap II - budowa budynku nr 1 (segment A) - budynek ukończony i oddany do użytkowania


Etap III- budowa budynku nr 3 (segmenty F, G) - budnek ukończony i oddany do użytkowania


Etap IV- budowa budynku nr 5 (segmenty J, K)  - budynek ukończony i oddany do użytkowania


Etap V - budowa budynku nr 4 (segmenty H, I) - budynek ukończony i oddany do użytkowania

 


powrót na początek strony >>